

Polityka prywatności
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Nowe sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju PLUS zostały opracowane z myślą o minimalizacji kosztów energii, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności. Modułowość i elastyczność w konstrukcji sprężarek śrubowych umożliwia zaoferowanie wielu różnorodnych wersji, odpowiednich do różnych potrzeb użytkownika: wolnostojących lub zabudowanych na zbiorniku poziomym, z osuszaczem chłodniczym wbudowanym lub wolnostojącym, w wersji stałoobrotowej lub zmiennoobrotowej.
W sprężarkach PLUS zastosowano inteligentny sterownik mikroprocesorowy umożliwiający sterowanie pracą pojedynczej sprężarki i sterowanie nadrzędnie zespołem 4 sprężarek z wielofunkcyjnym graficznym wyświetlaczem LCD i rozwijanym menu. Na ekranie głównym wyświetlane są:
– ciśnienie pracy
– status sprężarki
– temperaturę oleju
– status wentylatora
– data i godzina oraz godziny pozostałe do wymaganego przeglądu
– procentowy stopień użycia falownika
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
KOMPRESOR ŚRUBOWY FINI PLUS 11-10-500
Indeks: 045.D040.G.01.1
Marka: OMI
Automatyczny spust kondensatu pod zbiorniki o dużej pojemności
Indeks: B-304-1/2-16
Marka: TEKMA
Wtyk szybkozłącza 1/2" zw na wąż 16mm
Indeks: EPV-12
Marka: TEKMA
Złączka wtykowa z tworzywa sztucznego
Indeks: HVFF-B-6-6
Marka: TEKMA
Złączka wtykowa z tworzywa sztucznego
Indeks: EPCF-06-03
Marka: TEKMA
Złączka wtykowa z tworzywa sztucznego
Indeks: EPLF-06-02
Marka: TEKMA
Złączka wtykowa z tworzywa sztucznego
Indeks: MPL-06-M5
Marka: TEKMA
Złączka kątowa wtykowa metalowa 6-M5
Indeks: MPC-08-02G
Marka: TEKMA
Złączka prosta wtykowa metalowa 8-1/4"
Indeks: 108 601
Marka: WELDMAN
UCHWYT SPAWALNICZY TIG 26 4M DX50
Indeks: 05B.0025.00
Marka: OMI
Celem obniżenia oleju w kondensacie do dopuszczalnego poziomu, stosujemy separator kondensatu olej/woda typu ECOTRON. Jego działanie jest oparte na dwuetapowym procesie filtracji przy zastosowaniu dwu różnych filtrów.
Indeks: EPC-06-02
Marka: TEKMA
Złączka wtykowa z tworzywa sztucznego