PRZYŁBICE I MASKI SPAWALNICZE

PRZYŁBICE I MASKI SPAWALNICZE

Przyłbica automatyczna / Przyłbica spawalnicza

 

Przyłbica spawalnicza to obowiązkowy element wyposażenia ochronnego dla każdego spawacza. Podczas procesu spawania wydzielane są dymy spawalnicze, promieniowanie ultrafioletowe czy iskry, które są szkodliwe zwłaszcza dla oczu człowieka. Dobrym wyborem środka ochrony osobistej jest wtedy przyłbica automatyczna. Mają one za zadanie chronić oczy czy twarz nie tylko przed szkodliwym światłem, ale także przed gorącymi i odpryskującymi fragmentami żużla i gorących metali. Dodatkowym ich atutem jest automatyczne zaciemnienie, co znacząco wpływa na komfort pracy, gdyż przyciemnienie następuje w momencie rozpoczęcia spawania, a po wyłączeniu łuku filtr się ponownie rozjaśnia i pozwala na kontrolę jakości spoiny.

Na rynku jest duży wybór przyłbic spawalniczych w różnych kolorach, wzorach, co pozwala wprowadzić ciekawy akcent do stroju roboczego, ale jak wiadomo najważniejsze są parametry i funkcje, jakie ma spełniać.  Wszystkie automatyczne przyłbice Weldman posiadają płynna regulację czułości i czasu rozjaśniania, wiele z nich wyposażonych jest w funkcję testu, szlifowania i wskaźnik niskiego poziomu baterii. Zasilane są przez kombinację baterii litowych (wymienne) i ogniwa solarnego.

Wśród przyłbic Weldman na szczególną uwagę zasługuje przyłbica SUPER SU-600R FREE z systemem ochrony układu oddechowego. Przeznaczona jest do długotrwałych prac spawalniczych, wykonywanych w trudnych warunkach lub w ostrym słońcu. Układ zapewnia komfortową pracę spawacza, dopływ powietrza oraz chłodzenie twarzy.

Dostępne są także przyłbice z filtrem TRUE COLOR, który zapewnia wyraźny i co najważniejsze naturalny widok, umożliwiający obserwację spoiny w rzeczywistych barwach. Gwarantuje to lepszą kontrolę prac spawalniczych.

Z pomocą automatycznej przyłbicy spawalniczej Weldman można wykonywać spawanie takie jak:

  • ·         MIG/MAG
  • ·         TIG
  • ·         PLASMA
  • ·         MMA

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 107 180

Marka: WELDMAN

Przyłbica automatyczna WELDMAN TRUE COLOR PAPR (Z SYSTEMEM OCHRONY DRÓG ODDECHOWYCH)

Recenzje: 0

Przyłbica automatyczna z wymuszonym obiegiem powietrza pomaga chronić użytkownika przed zanieczyszczeniami zawartymi w powietrzu. Sprzęt filtruje zanieczyszczone powietrze, generuje ciśnienie i wymusza jego dostarczenie przez elastyczny przewód do gniazda umieszczonego w przyłbicy.

Cena 3 399,00 zł
Więcej
W magazynie