ZGRZEWARKI

ZGRZEWARKI

Zgrzewarki  Weldman  to urządzenia przydatne w każdym warsztacie blacharskim czy lakierniczym, ale znajdą zastosowanie także w innych branżach przemysłowych. Umożliwiają one sprawną i szybką naprawę blacharki samochodowej poprzez trwałe połączenie części metalowych.

Zgrzewanie to proces łączenia metali polegający na nagrzaniu miejsca styku do temperatury bliskiej temperaturze topliwości, a następnie na mechanicznym dociśnięciu. Materiał odkształca się i przenika tworząc po ostygnięciu trwałe i wytrzymałe połączenie. Najczęściej stosowanym rodzajem zgrzewania jest zgrzewanie elektryczne oporowe, które dzieli się na doczołowe (zwarciowe, iskrowe), punktowe (jedno- i dwustronne), liniowe (na zakładkę, liniowo-doczołowe), garbowe.  

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór zgrzewarek oporowych, które stosuje się do zgrzewania  stali, stali nierdzewnej, miedzi . Dostępny jest także model zgrzewarki (Spotter  8000 Alu/Fe) , który łączy w sobie zastosowanie do wszelkich materiałów stalowych, ale także i aluminium.

Sterowane mikroprocesorowo zgrzewarki Weldman posiadają zaawansowany panel sterowania, na którym znajdują się ustawienia takie jak: tryby pracy, regulacja wartości prądu i czasu oraz wybór grubości zgrzewanego materiału.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 106 132

Marka: WELDMAN

ZGRZEWARKA WELDMAN SPOTTER 7500

Recenzje: 0

Sterowana mikroprocesorowo zgrzewarka SPOTTER 7500 została zaprojektowana do obróbki blach w postaci jednostronnego zgrzewania, wyciągania (poprzez przygrzewanie elementów o różnych kształtach), do ich przecinania oraz rozgrzewania za pomocą elektrody węglowej.

Cena 3 459,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 106 130

Marka: WELDMAN

ZGRZEWARKA WELDMAN SPOTTER 7000 ALU

Recenzje: 0

Sterowana mikroprocesorowo zasilana jednofazowo zgrzewarka SPOTTER 7000 ALU została zaprojektowana do obróbki blach w postaci przygrzewania kołków ze stali, stali nierdzewnej, aluminium i mosiądzu metodą zgrzewania kondensatorowego.

Cena 8 399,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 823017

Marka: TELWIN

ZGRZEWARKA Digital Modular 400

Recenzje: 0

Zgrzewarki punktowe, takie jak Digital Modular 400 skutecznie zgrzewają materiały w wyznaczonych punktach. Warto zauważyć, że zaletą zgrzewarek ręcznych jest ich stosunkowo niewielki rozmiar oraz łatwość użytkowania.

Cena 4 380,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 106 134

Marka: WELDMAN

ZGRZEWARKA WELDMAN SPOTTER 8000 ALU/FE

Recenzje: 0

Zgrzewarka SPOTTER 8000 ALU jest połączeniem dwóch typów zgrzewarek: kondensatorowej i oporowej w jednym urządzeniu. Dzięki temu znajduje zastosowanie w zakładach i warsztatach obróbki blach z różnych rodzajów materiałów.

Cena 9 899,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie