ZGRZEWARKI

ZGRZEWARKI

Zgrzewarki  Weldman  to urządzenia przydatne w każdym warsztacie blacharskim czy lakierniczym, ale znajdą zastosowanie także w innych branżach przemysłowych. Umożliwiają one sprawną i szybką naprawę blacharki samochodowej poprzez trwałe połączenie części metalowych.

Zgrzewanie to proces łączenia metali polegający na nagrzaniu miejsca styku do temperatury bliskiej temperaturze topliwości, a następnie na mechanicznym dociśnięciu. Materiał odkształca się i przenika tworząc po ostygnięciu trwałe i wytrzymałe połączenie. Najczęściej stosowanym rodzajem zgrzewania jest zgrzewanie elektryczne oporowe, które dzieli się na doczołowe (zwarciowe, iskrowe), punktowe (jedno- i dwustronne), liniowe (na zakładkę, liniowo-doczołowe), garbowe.  

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór zgrzewarek oporowych, które stosuje się do zgrzewania  stali, stali nierdzewnej, miedzi . Dostępny jest także model zgrzewarki (Spotter  8000 Alu/Fe) , który łączy w sobie zastosowanie do wszelkich materiałów stalowych, ale także i aluminium.

Sterowane mikroprocesorowo zgrzewarki Weldman posiadają zaawansowany panel sterowania, na którym znajdują się ustawienia takie jak: tryby pracy, regulacja wartości prądu i czasu oraz wybór grubości zgrzewanego materiału.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry