MICRO 4.0-10-200

Ocena 
14 065,00 zł
Brutto
Ilość
Zapytaj o cenę i dostępność

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OPIS I DANE TECHNICZNE

Kompresory występują także w wersjach 8 bar, w przypadku zainteresowania takim prosimy o kontakt.

Kompresor śrubowy Micro montowany na zbiorniku – maksimum wydajności, minimum zużycia energii

Zachowanie odpowiedniego poziomu zużycia energii podczas pracy jest ważne z kilku powodów, takich jak zauważalna oszczędność pieniędzy, ograniczenie miejsc, gdzie mogłaby wydarzyć się awaria, czy nawet zupełnie zrozumiałe pobudki ekologiczne. Kompresor śrubowy Micro montowany na zbiorniku należy do grona nowoczesnych urządzeń z wtryskiem oleju. Tak jak wcześniej zaznaczyliśmy, Micro sprężarka śrubowa montowana na zbiorniku powstała z myślą zachowania maksymalnej wydajności pracy, jednak przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii. Jest to także trwałe urządzenie, które posłuży Ci przez długie lata – wszystkie elementy zostały wykonane z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Dzięki zastosowaniu zasady modułowości oraz elastycznej konstrukcji narzędzia, Micro sprężarka występuje w kilku różnych wersjach: wolnostojących lub zabudowanych na zbiorniku poziomym, z osuszaczem chłodniczym wbudowanym lub wolnostojącym.

Specjalna budowa z montażem sprężarki na zbiorniku – co warto wiedzieć o jej funkcjach?

Podczas budowy kompresora śrubowego Micro montowanego na zbiorniku wykorzystano innowacyjny mikroprocesorowy sterownik z wielofunkcyjnym wyświetlaczem i alfanumerycznym menu. Na głównym ekranie (alternatywnie) znajdziemy takie informacje jak:

– aktualne ciśnienie podczas prowadzonej pracy
– dokładnie zmierzoną temperaturę oleju
– całkowity czas, który upłynął od uruchomienia sprężarki
– czas pracy kompresora śrubowego pod obciążeniem

DODATKOWE INFORMACJE

Opis

Zbiornik
90-200L
Wydajność
380-550 l/min
Moc
Do 4 kW
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MICRO 4.0-10-200

MICRO 4.0-10-200

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: FINI

PLUS 8-10-270

Recenzje: 0

Nowe sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju PLUS został opracowane z myślą o minimalizacji kosztów energii, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności.

Cena 18 401,00 zł
Więcej
Zapytaj o cenę i dostępność

Indeks: 03A.0060AG

Marka: OMI

CYKLONOWY SEPARATOR SA0010 G 1/2"

Recenzje: 0

Zadaniem separatora cyklonowego SA jest odprowadzenie z instalacji sprężonego powietrza kondensatu wodno-olejowego. Jego wysoka skuteczność w realizacji tego zadania wynika z zasady pracy. Mianowicie sprężone powietrze po dostaniu się do separatora cyklonowego zostaje silnie zawirowane poprzez specjalnie ukształtowaną budowę wewnętrzną separatora....

Cena 342,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 103 215

Marka: WELDMAN

STARK 850

Recenzje: 0

Prostowniki zasilane jednofazowo lub trójfazowo do ładowania akumulatorów ołowiowych z urządzeniem rozruchowym do wszystkich typów silników spalinowych (samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i ciągniki).

Cena 799,00 zł
Więcej
W magazynie